ATS-EXL113-300-R0
Advanced Thermal Solutions
984-ATS-EXL113300R0
ATS-EXL113-300-R0
制造商:
说明:
散热片 Extrusion Profile, AL6063, 300mm Length, 40mm Width, 30mm Height
ECAD模型:
库存量: 2
库存:
2 可立即发货
生产周期:
8 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
500 报价
产品属性 属性值 选择属性
Advanced Thermal Solutions
产品种类: 散热片
RoHS:
Extrusions
Electronic Cooling Applications
Adhesive
Aluminum
Rectangular Fin
10 C/W
11.81 in
1.57 in
1.18 in
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: CN
封装: Bulk
产品类型: Heat Sinks
系列: ATS-EXL
工厂包装数量: 1
子类别: Heat Sinks
类型: Aluminum Extrusion
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
此功能要求启用JavaScript。
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
ATS-EXL Aluminum Extruded Heat Sinks
Advances Thermal Solutions Inc. ATS-EXL Aluminum Extruded Heat Sinks are cost-effective solutions for a majority of electronic cooling applications. Designed with ATS high-performance extrusion profiles, the ATS-EXL heat sinks help eliminate tooling costs and reduce lead time. The RoHS-compliant heat sinks are offered in a variety of profiles and sizes, ranging from 40.9mm to 482.9mm in width and 9.9mm to 72.9mm in height. All extrusion profiles are unfinished (degreased).