ATS-EXL77-300-R0
Advanced Thermal Solutions
984-ATS-EXL77-300-R0
ATS-EXL77-300-R0
制造商:
说明:
散热片 Extrusion Profile, AL6063, 300mm Length, 120.75mm Width, 16.6mm Height
ECAD模型:
库存量: 9
库存:
9 可立即发货
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
Rectangular Fin
12 C/W
11.81 in
4.75 in
0.65 in
类型: Aluminum Extrusion
单位重量: 1 kg
此功能要求启用JavaScript。
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ATS-EXL Aluminum Extruded Heat Sinks
Advances Thermal Solutions Inc. ATS-EXL Aluminum Extruded Heat Sinks are cost-effective solutions for a majority of electronic cooling applications. Designed with ATS high-performance extrusion profiles, the ATS-EXL heat sinks help eliminate tooling costs and reduce lead time. The RoHS-compliant heat sinks are offered in a variety of profiles and sizes, ranging from 40.9mm to 482.9mm in width and 9.9mm to 72.9mm in height. All extrusion profiles are unfinished (degreased).