AS01606MS-SC16-WP-R
PUI Audio
665-AS01606MSSC16WPR
AS01606MS-SC16-WP-R
制造商:
说明:
扬声器与变频器 SPEAKER .94W 6 OHM 91 DB 850 HZ
ECAD模型:
库存量: 247
库存:
247 可立即发货
生产周期:
19 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
产品属性 属性值 选择属性
PUI Audio
产品种类: 扬声器与变频器
RoHS:
Speakers
Waterproof
Board Mount
850 Hz
91 dBA
6 Ohms
940 mW
Rectangular
Spring Contact
- 20 C
+ 70 C
16 mm
9 mm
3 mm
Neodymium Iron Boron (NdFeB)
Mylar
IP67
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: CN
尺寸: 16 mm L x 9 mm W x 3 mm H
高度: 3 mm
封装: Tray
产品类型: Speakers & Transducers
自谐振频率: 850 Hz
系列: AS
工厂包装数量: 100
子类别: Audio Devices
电压额定值: 2.37 V
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
此功能要求启用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
AS Waterproof Heat-Resistant Speakers
PUI Audio AS Waterproof Heat-Resistant Speakers are full-range, point-source devices ideal for audio applications where maximum output and high-resolution responses are required. These IP65-rated speakers operate across wide frequency ranges and are available within an 80dB to 108dB sound pressure level range with 3W- or 5W-rated power handling. A flange mount design allows easy installation.