RNCE0603DTE215K
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE215K
RNCE0603DTE215K
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 215KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability