Ledil ADELIA-50 LED Lighting Reflectors
Features
  • 50mm variant optimized for Chip On Board (COB)
  • 10mm Light-Emitting Surface (LES) size
  • Ø 49.8mm dimensions
  • 18mm height
  • RoHS compliant
Applications
  • Retail
  • Indoor architectural
Mechanical Drawing
Mechanical Drawing - Ledil ADELIA-50 LED Lighting Reflectors
Dimensions Diagram
View Results ( 5 ) Page
物料编号 数据表 显示角 高度 标准包装数量
C18316_ADELIA-50-M C18316_ADELIA-50-M 数据表 24 deg 18 mm 100
C18987_ADELIA-50-WW2 C18987_ADELIA-50-WW2 数据表 65 deg 18 mm 80
C18294_ADELIA-50-S C18294_ADELIA-50-S 数据表 15 deg 18 mm 100
C18317_ADELIA-50-W C18317_ADELIA-50-W 数据表 36 deg 18 mm 100
C18655_ADELIA-50-WW C18655_ADELIA-50-WW 数据表 55 deg 18 mm 80