SK-ESP32-90T
4D Systems
971-SKESP3290T
SK-ESP32-90T
制造商:
说明:
显示开发工具
库存量: 10
库存:
10 可立即发货
生产周期:
6 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
产品属性 属性值 选择属性
4D Systems
产品种类: 显示开发工具
Starter Kits
ESP32-90T
Bulk
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: AU
显示器类型: TFT LCD
用于: 9 inch Intelligent Display Modules
产品类型: Display Development Tools
系列: SK4ESP32
工厂包装数量: 1
子类别: Development Tools
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
ESP32 SoC Powered 2.4" to 9.0" Smart Display Kits
4D Systems ESP32 SoC Powered 2.4" to 9.0" Smart Display Kits support non-touch, capacitive, and capacitive touch with a bezel cover lens. The 4D Systems Gen4-ESP32 kits provide a complete solution with built-in Wi-Fi, BLUETOOTH®, and Workshop4 IDE. The displays are ideal for home automation, security alarm systems, remote monitoring control, and smart building applications.