SLPP14-830AP88
Banner Engineering
778-SLPP14-830AP88
SLPP14-830AP88
制造商:
说明:
安全光幕 SLPP14-830 AP88 EZ-SCREEN Low Profile PAIR; Resolution: 14 mm; Response (Tr): 22.5 ms; Beams: 83; Range: 0.1-7 m (4 in - 23 ft); Height: 830 mm (32.7 in); 300 mm (1 ft) 8-pin M12 Pigtail QD; Housing: Anodized Aluminum
ECAD模型:
Mouser 目前在您所在地区不销售该产品。
供货情况
库存:
产品属性 属性值 选择属性
Banner Engineering
产品种类: 安全光幕
发货限制:
Safety Light Curtains
24 VDC
0.1 m to 7 m
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: US
入口保护: IP65
材料: Aluminum
最大工作温度: + 55 C
最小工作温度: 0 C
产品类型: Optical Sensors
分辨率: 14 mm