TL50P2AOSQ
Banner Engineering
778-TL50P2AOSQ
TL50P2AOSQ
Mouser 目前在您所在地区不销售该产品。
供货情况
库存:
产品属性 属性值 选择属性
Banner Engineering
产品种类: 塔灯 - 已组装
发货限制:
TL50 Pro
Multicolor
Multicolor
Base Mount
5-pin M12
169 mm
Bimodal
10 VDC to 30 VDC
IP67
Continuous
Black
Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: MX
电流额定值: 45 mA
直径: 50 mm
照明: Illuminated
模式: Multiple
片段数量: 2 Segment
产品类型: Tower Lights
工厂包装数量: 1
子类别: Industrial Lighting & Indicators
零件号别名: 808374
单位重量: 317.514 g
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
USHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
TL50 Pro Tower Lights
Banner Engineering TL50 Pro Tower Lights are 50mm programmable, rugged, and easy-to-install tower lights. These tower lights can be programmed via the Pro Editor software or IO-link communication. The TL50 Pro tower lights with USB are controlled via PC and are powered directly from the USB port, and utilize a software library to control all device functions. These tower lights provide classic segment control and an advanced status indication that adds nuance to the visual factory. The TL50 Pro Select tower lights are 3- and 4-segment tower lights where the lighted segments provide easy-to-see operator guidance and an indication of equipment status. These pro select tower lights are available in audible models with omnidirectional audible elements.