CA20C3747PLR
CTS Electronic Components
774-CA20C3747PLR
CA20C3747PLR
制造商:
说明:
标准时钟振荡器 2.0mmx1.6mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 37.4000MHz, +3.3V, Stab 150ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel