42TDVST2
Delta Electronics
108-42TDVST2
42TDVST2
制造商:
说明:
电源线滤波器 Filter, 3-Phase, 3-Wire, Vertical, 480VAC, 42A, Chassis, Term Block-Term Block
寿命周期:
工厂特别订单:
获取报价以核实当前价格、交货期和制造商的订购要求。
ECAD模型:
库存量: 1
库存:
1 可立即发货
生产周期:
33 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
10 报价
产品属性 属性值 选择属性
Delta Electronics
产品种类: 电源线滤波器
RoHS:
3-Phase EMI/EMC Filter
480 VAC
42 A
Chassis Mount
Screw
TDV
Bulk
50 Hz, 60 Hz
合规: cURus; ENEC; SEMKO
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: TH
产品类型: Power Line Filters
工厂包装数量: 5
子类别: Power Condition
单位重量: 1.289 kg
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
ECCN:
EAR99
EMC/EMI 3-Phase Filters
Delta Electronics EMC/EMI 3-Phase Filters are medical-grade filters with low leakage current rated up to 600A. The 3-phase filters include the low voltage TDH series, vertical TDK and TDV, general TDS series, high-performance TDT, compact TY series, and 3-phase and 4-wire TYS series. Delta Electronics EMC/EMI 3-Phase Filters are ideal for automation equipment, robots, and electrical equipment applications.