DT022BTFT
Displaytech
758-DT022BTFT
DT022BTFT
制造商:
说明:
TFT 显示器 & 附件 2.2" TFT 240X320 Transm
ECAD模型:
库存量: 9
库存:
9
可立即发货
在途量:
300
预期 2026/5/27
生产周期:
16
大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
产品属性 属性值 选择属性
Displaytech
产品种类: TFT 显示器 & 附件
RoHS:
TFT LCD Displays
Transmissive
2.2 in
QVGA
320 x 240
Parallel, RGB
Without Touch Panel
LED, White
200 cd/m2
45.12 mm x 33.84 mm
41.7 mm x 56.16 mm x 2 mm
2.8 V
Tray
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: CN
最大工作温度: + 70 C
最小工作温度: - 20 C
产品类型: TFT Displays
工厂包装数量: 300
子类别: Displays
零件号别名: ST022BTFT
单位重量: 31.390 g
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
此功能要求启用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
TFT Displays with New Drivers
Displaytech TFT Display Modules can be integrated into semi-finished products or redesigned products needing greater flexibility. These modules display up to 16.7M colors and range in diagonal size from 1.8" to 7". The devices offer resolution options including 160 x 128 RGB, 320 x 240 RGB, and 272 x 480 RGB.