BK/MDL-15-R
Eaton Electronics
504-BK/MDL-15-R
BK/MDL-15-R
制造商:
说明:
保险丝管 SMALL DIM. FUSE
ECAD模型:
Mouser 目前在您所在地区不销售该产品。
供货情况
库存:
产品属性 属性值 选择属性
Eaton
产品种类: 保险丝管
发货限制:
RoHS:
MDL
Glass Fuses
15 A
Time Delay / Slow Blow
3AG (6.3 mm x 32 mm)
32 VAC
1 kA
Holder / Clip
Clip
Bulk
5 mOhms
主体类型: Cylindrical
商标: Eaton Electronics
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: TW, CN
直径: 6.35 mm
指示器型式: Without Indicator
长度: 31.75 mm
产品类型: Electronic Time Delay Ferrule Fuse
工厂包装数量: 100
子类别: Fuses
零件号别名: BK-MDL-15-R
单位重量: 2.268 g
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Fuses & Fuse Holders
MDL Time-Delay Glass Tube Fuses
Eaton Electronics MDL Time-Delay Glass Tube Fuses feature nickel-plated brass endcap construction and are UL Listed to standard 248-14. Rated currents for the MDL series are 3A to 30A depending on the module. Sized at 1.4" x 1 1/4" (6.4 x 31.7mm), the MDL Series Time-Delay Glass Tube Fuses are available are RoHS compliant and are available with axial leads.