FP1110V2-R200-R
Eaton Electronics
704-FP1110V2-R200-R
FP1110V2-R200-R
制造商:
说明:
功率电感器(SMD型) 200nH 65A PK 2 PAD
ECAD模型:
库存量: 281
库存:
281 可立即发货
生产周期:
15 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
封装:
整卷卷轴(请按300的倍数订购)
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
剪切带/MouseReel™
产品属性 属性值 选择属性
Eaton
产品种类: 功率电感器(SMD型)
RoHS:
High Frequency Power Choke
10.5 mm x 6.2 mm
Unshielded
200 nH
10 %
61 A
180 uOhms
65 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
10.5 mm
6.2 mm
9.5 mm
Ferrite
FP1110V
Reel
Cut Tape
MouseReel
应用: High Frequency
商标: Eaton Electronics
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: PH
安装风格: PCB Mount
产品: Power Inductors
产品类型: Power Inductors - SMD
子类别: Inductors, Chokes & Coils
端接类型: SMD/SMT
商标名: Flat-Pac
单位重量: 1 mg
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
此功能要求启用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
FP1110V Flat-Pac Power Inductors
Eaton Electronics FP1110V Flat-Pac Power Inductors feature a vertical design that consumes less board space and controlled DCR for sensing circuits. FP1110V Flat-Pac Power Inductors offer an inductance range from 195nH to 320nH, a current range from 42 to 70A and comes in 10.7 x 7.5 x 9.5mm and 10.5 x 6.2 x 9.5mm footprint surface mount packages. The FP1110V series is constructed with a ferrite core material and is halogen free, lead free, and RoHS compliant.