HCM1103-R36-R
Eaton Electronics
704-HCM1103-R36-R
HCM1103-R36-R
制造商:
说明:
功率电感器(SMD型) 0.36uH 28A SMD HIGH CURRENT
ECAD模型:
库存量: 986
库存:
986 可立即发货
生产周期:
12 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
封装:
整卷卷轴(请按1000的倍数订购)
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
剪切带/MouseReel™
产品属性 属性值 选择属性
Eaton
产品种类: 功率电感器(SMD型)
RoHS:
High Power Choke
11.5 mm x 10.3 mm x 3 mm
Shielded
360 nH
20 %
23 A
1.3 mOhms
26 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
11.5 mm
10.3 mm
3 mm
Iron Powder
HCM1103
Reel
Cut Tape
MouseReel
应用: Power
商标: Eaton Electronics
内核类型: Wirewound
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: CN
安装风格: PCB Mount
产品: Power Inductors
产品类型: Power Inductors - SMD
子类别: Inductors, Chokes & Coils
端接类型: SMD/SMT
单位重量: 1 g
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
此功能要求启用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
HCM1103 High Current Power Inductors
Eaton Electronics HCM1103 Series High Current Power Inductors feature rugged construction, high current carrying capacity, and low core losses. These power inductors are magnetically shielded with low EMI, enhance the existing powder iron portfolio, and are available in 11.5mm x 10.3mm x 3.00mm surface-mount package. Eaton Electronics HCM1103 Series High Current Power Inductors typical applications include voltage regulator module, multi-phase regulators, desktop, server VRMs, and EVRDs.