MFBA3V2012K-110-R
Eaton Electronics
504-MFBA3V2012K-110R
MFBA3V2012K-110-R
制造商:
说明:
铁氧体磁珠 Ferrite B IND 11 OHM 0.9A 2 PADS SMT
生产周期:
12 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
封装:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
剪切带/MouseReel™
产品属性 属性值 选择属性
Eaton
产品种类: 铁氧体磁珠
RoHS:
MFBA3
Ferrite Beads
SMD/SMT
11 Ohms
- 55 C
+ 150 C
2 mm
1.25 mm
0.85 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
商标: Eaton Electronics
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: TW, CN
产品类型: Ferrite Beads
屏蔽: Shielded
子类别: Ferrites
类型: Automotive Multilayer Chip Ferrite Bead
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
此功能要求启用JavaScript。
USHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
MFBA Automotive Multilayer Chip Ferrite Beads
Eaton Electronics MFBA Automotive Multilayer Chip Ferrite Beads are high-performance AEC-Q200-grade ferrite beads for high-reliability RF/wireless transmitting and receiving modules in automotive applications. Eaton Electronics MFBA Ferrite Beads are offered in 0402, 0603, and 1206 case sizes and are designed for high-current applications up to 4A. The series offers a wide range of impedances values from 30Ω to 600Ω and operates over a -55°C to +150°C temperature range.