GS8342T38BGD-550
GSI Technology
464-GS8342T38BGD-550
GS8342T38BGD-550
制造商:
说明:
静态随机存取存储器 1.8 or 1.5V 1M x 36 36M
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
255 报价
RoHS:
36 Mbit
1 M x 36
550 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
1.04 A
0 C
+ 70 C
SMD/SMT
BGA-165
Tray
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
存储类型: DDR
湿度敏感性: Yes
产品类型: SRAM
系列: GS8342T38BGD
工厂包装数量: 15
子类别: Memory & Data Storage
商标名: SigmaDDR-II+
类型: SigmaQuad-II+
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
此功能要求启用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
ECCN:
3A991.b.2.b
DDR SRAMs
GSI Technology SigmaDDR™ SRAMs are synchronous memories with a common read and write data bus that combines capacity and performance with transaction rates unequaled by competitors. SigmaDDR SRAMs "DDR" refers to the ability to transfer two beats of data on the data bus in a single clock cycle. SigmaDDR memories are ideal for applications that alternate between read and write operations infrequently, at operating speeds of 250 MHz and above. GSI's SigmaDDR devices are compatible with all competitor Double Data Rate SRAMs.