V320LA40BPX10
Littelfuse
576-V320LA40BPX10
V320LA40BPX10
制造商:
说明:
压敏电阻 RADIAL VARISTOR 20MM ROHS / LEAD FREE
ECAD模型:
库存量: 640
库存:
640 可立即发货
生产周期:
19 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
产品属性 属性值 选择属性
Littelfuse
产品种类: 压敏电阻
RoHS:
LA
MOVs
PCB Mount
Radial
320 VAC
420 VDC
540 V
810 V
20 mm
6.5 kA
150 J
750 pF
- 55 C
+ 85 C
Bulk
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: CN
产品类型: Varistors
工厂包装数量: 400
子类别: Varistors
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
此功能要求启用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
交流-直流电源
ESD保护解决方案
智能锁和门禁控制解决方案
压敏电阻
Littelfuse压敏电阻保护器件具备多项重要特性,如过压保护、20A-70,000A的额定峰值电流、0.01J-10,000J的额定峰值能量以及满足各种应用的安装选项。Littelfuse压敏电阻产品系列还具备多种封装尺寸和保护范围、坚固的低成本保护、热保护选项,并符合RoHS标准。
LA Varistors
Littelfuse LA Varistors are radial lead, transient voltage surge suppressors (MOVs) that are designed to be operated continuously across AC power lines. These UL-recognized varistors require very little mounting space and are offered in various standard lead form options. Littelfuse LA Varistors are available in model sizes 7mm, 10mm, 12.5mm, 14mm, 20mm, and 23mm. They have a voltage range from 130V to 1000V, and an energy absorption capability up to 360J.