ZA120MADP2
Mallory Sonalert
539-ZA120MADP2
ZA120MADP2
制造商:
说明:
蜂鸣器和声音指示器 - 工业级 22MM 48-120ACDC 75-85DB FDL CUL ROH STK$
供货情况
库存:
无库存
生产周期:
5 周 预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
产品属性 属性值 选择属性
Mallory Sonalert
产品种类: 蜂鸣器和声音指示器 - 工业级
RoHS:
Alarms
Industrial
85 dBA
Pulse
3.9 kHz
120 VAC
40 mA
Terminal Block
Panel Mount
IP66
30.7 mm x 43.44 mm
ZA
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: US
直径: 30.74 mm
产品类型: Audio Indicators & Alerts
工厂包装数量: 1
子类别: Audio Devices
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
TARIC:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
ZA 22mm Panel Alarms
Mallory Sonalert ZA 22mm Panel Alarms feature terminal block termination and micro-controller circuitry. These audible alarms fit standard 22mm panel holes. They emit continuous and pulsing tones at sound levels up to 95dB @ 2 feet. DC and AC/DC models are available with voltage ranging from 6VDC to 120VAC. Mallory Sonalert ZA 22mm Panel Alarms are CUL Certified and NEMA 3R/4X/12-rated.