SDR10EZPF9533
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPF9533
SDR10EZPF9533
制造商:
说明:
厚膜电阻器 - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-1%, 953,000 Ohm