25ZLS680MEFC10X16
Rubycon
232-25ZLS680MEFC10X1
25ZLS680MEFC10X16
制造商:
说明:
铝电解电容器 - 径向引线型 LOW IMPEDANCE ELECTROLYTIC CAPACITORS
ECAD模型:
库存量: 240
库存:
240 可立即发货
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
产品属性 属性值 选择属性
Rubycon
产品种类: 铝电解电容器 - 径向引线型
RoHS:
680 uF
25 VDC
10 mm
16 mm
5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
6000 Hour
20 %
1.45 A
- 40 C
+ 105 C
Cut
PC Pin
ZLS
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: JP
损耗因数 DF: 0.14
产品类型: Electrolytic Capacitors
工厂包装数量: 1000
子类别: Capacitors
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
CNHTS:
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
ZLS Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
Rubycon ZLS Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors feature a 10VDC to 35VDC voltage range, ±20% capacitance tolerance, and RoHS compliance. The ZLS series offers low impedance and a 900mA to 3570mA rated ripple current. Rubycon ZLS Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors have a 8mm x 11.5mm to 12.5mm x 35mm dimensions range.