RNCE0402BTC4K30
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTC4K30
RNCE0402BTC4K30
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 4.3KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability