RNCE0402DTC316R
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC316R
RNCE0402DTC316R
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 316Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability