RNCE0402DTC68K1
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC68K1
RNCE0402DTC68K1
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 68.1KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability