RNCE0603BTC78R7
SEI Stackpole
708-RNCE0603BTC78R7
RNCE0603BTC78R7
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 78.7Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.001 Hi Temp/Stability