RNCE0603DTC1K18
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC1K18
RNCE0603DTC1K18
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 1.18KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability