RNCE0603DTC232K
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC232K
RNCE0603DTC232K
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 232KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability