RNCE0603DTC634R
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC634R
RNCE0603DTC634R
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 634Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability