RNCE0603DTE5K62
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE5K62
RNCE0603DTE5K62
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 5.62KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability