RNCE0805BTC26K7
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC26K7
RNCE0805BTC26K7
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 26.7KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability