RNCE0805BTC412R
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC412R
RNCE0805BTC412R
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 412Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability