RNCE0805BTC464R
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTC464R
RNCE0805BTC464R
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 464Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability