RNCE0805DTC13R7
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC13R7
RNCE0805DTC13R7
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 13.7Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability