RNCE0805DTC180R
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC180R
RNCE0805DTC180R
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 180Ohms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability