RNCE0805DTC43K0
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC43K0
RNCE0805DTC43K0
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 43KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability