RNCE0805DTC8K87
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC8K87
RNCE0805DTC8K87
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 8.87KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability