RNCE1206BTC4K42
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC4K42
RNCE1206BTC4K42
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 4.42KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability