RNCE1206BTC8K20
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTC8K20
RNCE1206BTC8K20
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 8.2KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability