RNCE1206BTE42K2
SEI Stackpole
708-RNCE1206BTE42K2
RNCE1206BTE42K2
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 42.2KOhms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.001 Hi Temp/Stability