RNCE1206DTC1K65
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC1K65
RNCE1206DTC1K65
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 1.65KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability