RNCE1206DTC221K
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTC221K
RNCE1206DTC221K
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 221KOhms 1206 50ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability