RNCE1206DTE953R
SEI Stackpole
708-RNCE1206DTE953R
RNCE1206DTE953R
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 953Ohms 1206 25ppm 1/4W 200V 0.005 Hi Temp/Stability