HRG3216P-2000-D-T1
Susumu
754-HRG3216P2000DT1
HRG3216P-2000-D-T1
制造商:
说明:
薄膜电阻器 - SMD 1.0W 200 ohm 0.5% 1206 25ppm
生产周期:
20 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
封装:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
剪切带/MouseReel™
产品属性 属性值 选择属性
Susumu
产品种类: 薄膜电阻器 - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
HRG
200 Ohms
0.5 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
1 W
200 V
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: JP
安装风格: PCB Mount
产品类型: Thin Film Resistors
子类别: Resistors
技术: Thin Film
零件号别名: HRG3216P-2000-D-T5
单位重量: 16.200 mg
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Chip Resistors
HRG Thin Film Chip Resistors
Susumu HRG Thin Film Chip Resistors are high-power resistors with short side wrap-around terminals. These resistors have wide-bottom terminals to enable higher power capability. The HRG components provide four times the power handling capability than the RG series while retaining the same precision and reliability. These resistors are RoHS compliant, lead-free, and halogen-free. Susumu HRG resistors have a power rating of 1W and resistance range of 10Ω to 100kΩ.