MT-TH12-1224-RK
VCC
593-MT-TH12-1224-RK
MT-TH12-1224-RK
制造商:
说明:
扬声器与变频器 Magnetic Transducer TH 12mm 12V 2.4kHz Rd
寿命周期:
新产品:
此制造商的新产品。
ECAD模型:
库存量: 999
库存:
999 可立即发货
生产周期:
10 周 大于所示数量的预计工厂生产时间。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
产品属性 属性值 选择属性
VCC
产品种类: 扬声器与变频器
RoHS:
Magnetic Transducer
Externally-driven Magnetic Transducer
Through Hole
2.4 kHz
85 dB
Round
Solder Pin
- 20 C
+ 70 C
12 mm
Polyphenylene Oxide (PPO)
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: CN
电流额定值: 60 mA
尺寸: 12 mm x 9.5 m
高度: 9.5 mm
封装: Bulk
产品类型: Speakers & Transducers
系列: MT
工厂包装数量: 100
子类别: Audio Devices
电压额定值: 12 V
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
MT Magnetic Transducers
VCC MT Magnetic Transducers are externally driven magnetic transducers that feature rich sound quality and a low-frequency response. MT transducers are customization-friendly, offering high-pitched tones and custom sound pressure level (SPL) capability. These VCC magnetic transducers feature a mounting hole size ranging from 4.0mm to 16mm and are available in either round or square designs. The series offers surface-mount (SMD) and through-hole mounting options and is designed for use in a variety of applications, including industrial, industrial automation/control, medical, automotive, security systems, and the Internet of Things (IoT).