BFC237864164
Vishay / BC Components
BFC237864164
制造商:
说明:
薄膜电容器 .16uF 5% 630volts
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
5,200 报价
Vishay
产品种类: 薄膜电容器
RoHS:
0.16 uF
630 VDC
Radial
Polypropylene (PP)
22.5 mm (0.886 in)
26 mm (1.024 in)
10 mm (0.394 in)
AC and Pulse Film Capacitors
300 VAC
5 %
BFC2378
扩散国家: Not Available
原产国: BE
引线直径: 0.8 mm
产品类型: Film Capacitors
工厂包装数量: 400
子类别: Capacitors
单位重量: 6.800 g
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
Vishay /BCcomponents Series 2222-335-xxxx,
RFI, DC, AC/P & Precision Film Capacitors
BCcomponents is announcing the change-over from PP to PBTP.
By this change-over their products will have an improved
resistance to the usage at higher temperatures. The color
of the boxes will change from blue to gray. In result, the
color change will allow the use of YAG laser coding system
which offers a greater flexibility in the marking of our
products. Additionally, the place on the product where the
marking is applied (head/front) will change to front only
for 15mm pitch. Please see the list of affected part