WP4S-R22JA1
Welwyn Components / TT Electronics
756-WP4S-R22JA1
WP4S-R22JA1
制造商:
说明:
线绕电阻器 - 透孔 4W 0.22 Ohms 5%
ECAD模型:
库存量: 2
库存:
2
可立即发货
在途量:
生产周期:
39
大于所示数量的预计工厂生产时间。
本产品所报告的交付时间长。
最少: 1   倍数: 1
单价:
总价:
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
产品属性 属性值 选择属性
TT Electronics
产品种类: 线绕电阻器 - 透孔
RoHS:
220 mOhms
4 W
100 V
5 %
Axial
350 PPM / C
13 mm
5.6 mm
- 55 C
+ 155 C
WP-S
Ammo Pack
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: MX
特点: Coated Resistors, Silicone Coated
引线直径: 0.8 mm
安装风格: PCB Mount
产品: Power Resistors Wirewound Silicone Coated
产品类型: Wirewound Resistors
子类别: Resistors
技术: Wirewound
零件号别名: WP4SZI-R22JT05
单位重量: 1 g
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
此功能要求启用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
WP-S Flameproof Power Wirewound Resistors
Welwyn / TT Electronics WP-S Flameproof Power Wirewound Resistors provide flameproof protection and offer enhanced pulse handling capability. These WP-S resistors are small-sized resistors with a 1W to 5W power rating. This Welwyn WP-S series offers a surface mount ZI-form option. The Flameproof Power Wirewound Resistors are RoHS compliant with lead-free terminations.