PBR650PS36C
XP Power
209-PBR650PS36C
PBR650PS36C
制造商:
说明:
电源 - 机箱安装 AC-DC, 650W, ITE & MEDICAL
供货情况
库存:
无库存
生产周期:
16 周 预计工厂生产时间。
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
数量 单价
总价
产品属性 属性值 选择属性
XP Power
产品种类: 电源 - 机箱安装
RoHS:
650 W
80 VAC to 264 VAC
1 Output
36 VDC
20 A
Enclosed
4 kVAC
90 %
Medical, Industrial
203.2 mm (8 in)
101.6 mm (4 in)
65.5 mm (2.579 in)
PBR650
合规: CB Report, TUV, UL
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: CN
输入频率: 47 Hz to 63 Hz
负载调节: Regulated
最大工作温度: + 70 C
最小工作温度: - 10 C
安装风格: Chassis
封装: Bulk
产品: Switching Supplies
产品类型: Switching Power Supplies
工厂包装数量: 10
子类别: Power Supplies
类型: AC-DC Converter
单位重量: 2 kg
找到的产品:
要显示类似产品,至少选中一个复选框
要显示该类别下的类似产品,请至少选中上方的一个复选框。
已选择的属性: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
KRHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
PBR650 AC-DC Power Supplies
XP Power PBR650 AC-DC Power Supplies come with medical (BF) safety approvals and deliver 600W to 650W of continuous power. These power supplies offer 5V standby voltage and 12V fan supply voltage. The PBR650 supplies operate at 80VAC to 264VAC and 47Hz to 63Hz frequency range. These XP Power power supplies offer 225µA typical earth leakage current. The PBR650 supplies are designed for medical applications that require BF rated insulation with up to 5000m operating altitude.