SLPCP14-1250P88
Banner Engineering
778-SLPCP14-1250P88
SLPCP14-1250P88
制造商:
说明:
安全光幕 SLPCP14-1250P88 EZ-SCREEN Low Profile Cascade Pair; Resolution: 14 mm; Response (Tr): 31.5 ms; Beams: 125; Range: 0.1-7 m (4 in - 23 ft); Height: 1250 mm (49.2 in); 300 mm (1 ft) 8-pin M12 Pigtail QD
ECAD模型:
Mouser 目前在您所在地区不销售该产品。
供货情况
库存:
产品属性 属性值 选择属性
Banner Engineering
产品种类: 安全光幕
发货限制:
Safety Light Curtains
24 VDC
0.1 m to 7 m
组装国: Not Available
扩散国家: Not Available
原产国: US
入口保护: IP65
材料: Aluminum
最大工作温度: + 55 C
最小工作温度: 0 C
产品类型: Optical Sensors
分辨率: 14 mm