STP20NF20
STMicroelectronics
511-STP20NF20
STP20NF20
制造商:
说明:
MOSFET Low charge STripFET
预估关税:
定价 (含13% 增值税)
STMicroelectronics
产品种类: MOSFET
RoHS:
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
200 V
18 A
125 mOhms
- 20 V, 20 V
2 V
39 nC
- 55 C
+ 175 C
25 W